Inred sommarhuset

56 föremål
TAKKRONA1800-talets slut.
TAKKRONA1800-talets slut.

Utropspris
500 EUR
GOLVLAMPA, Sverige, 1950-tal.
GOLVLAMPA, Sverige, 1950-tal.

Utropspris
2 500 SEK
GOLVLAMPA, 1930-tal.
GOLVLAMPA, 1930-tal.

Utropspris
1 500 SEK