Gunnar Jonn – expressionisten från Malmö

11 föremål
GUNNAR JONN, olja på pannå, signerad och daterad -52.
Klubbat pris
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUNNAR JONN, olja på duk, signerad och daterad -61.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUNNAR JONN, olja på duk, signerad och daterad -58.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUNNAR JONN, akryl på papper, signerad och daterad -53.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUNNAR JONN, olja på pannå, signerad och daterad -47.
Klubbat pris
3 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUNNAR JONN, olja på pannå, signerad och daterad -58.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klubbat pris
12 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GUNNAR JONN, olja på pannå, signed och daterad -58.
Klubbat pris
2 806 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR JONN,tempera på papp, signerad och daterad.
Klubbat pris
3 201 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klubbat pris
7 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK