Inred sommarhuset

519 föremål
Bordspendyl, nyrokoko, Frankrike, sent 1800-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Roland Svensson, färglitografi, signerad.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Roland Svensson, litografi, signerad och daterad -37.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Roland Svensson, färglitografi, signerad och numrerad 24/60.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Bord, 1900-talets slut.
Bord, 1900-talets slut.
Klubbat pris
50 EUR
Utropspris
100 EUR
Vitrinskåp, sekelskiftet 1900.
Klubbat pris
955 EUR
Utropspris
600 EUR
Spegel, "Diplomat", Fröseke, 1960-tal.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Ludvig Richarde, olja på papp-pannå, signerad.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Bordslampa, smidesjärn, 1920-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Bänk, 1700- och 1900-tal. Längd 172 cm.
Klubbat pris
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Byrå, 1800-talets början.
Byrå, 1800-talets början.
Klubbat pris
420 EUR
Utropspris
500 EUR