Inred sommarhuset

532 föremål
Golvur, allmoge, 1800-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Sybord, 1950/60-tal.
Utropspris
2 000 SEK
Relief, brons, 1800-tal.
Utropspris
1 500 SEK
Tomas Almberg, skulptur, signerad och numrerad V/X.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Taklampa, samtida.
Utropspris
2 000 SEK
Roland Svensson, litografi, signerad med dedikation.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Soffa, gustaviansk stil, 1900-tal.
Utropspris
2 000 SEK
Bord, sammansatt, 17-och 1900-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Karmstolar, 4 st, 2000-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1900-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Josef Frank, kandelaber, modell 2586, Firma Svenskt Tenn.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Larsson, stolar, 6 st, 1970-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Skåp, Empire, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, renässansstil, sent 1800-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Philippe Starck, bord, "Top Top", Kartell, Italien.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Roland Svensson, litografi, signerad och daterad -37.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Roland Svensson, färglitografi, signerad.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Roland Svensson, färglitografi, signerad och numrerad 159/360.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Roland Svensson, färglitografi, signerad och numrerad 263/310.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Bord, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
30 EUR
Utropspris
100 EUR
Taklampa, Val St Lambert, Belgien, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Taklampa, art-déco-stil, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bordslampa, koppar, jugend, 1910/20-tal.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Roland Svensson, färglitografi, signerad och numrerad 10/75.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Byrå, 1800-talets slut.
Klubbat pris
35 EUR
Utropspris
250 EUR
Gårdskratta/Gårdsharv omkring år 1900.
Klubbat pris
401 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Sängbord, sent 1900-tal.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
Utropspris
2 000 SEK
Skrivbord, nyrenässans, från omkring år 1900.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Roland Svensson, färglitografi, signerad och numrerad 3/300.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Taklampa, 1950-tal.
Utropspris
150 EUR
Vaxstapelställ, mässing, 1700-tal.
Klubbat pris
470 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, sent 1800-tal.
Utropspris
2 000 SEK
Matta, orientalisk figural , ca 264 x 157 cm.
Klubbat pris
501 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Fåtölj, 1960/70-tal.
Klubbat pris
50 EUR
Utropspris
200 EUR
Bord, 1900-talets slut.
Klubbat pris
50 EUR
Utropspris
100 EUR
Byrå, nyrenässans, omkring år 1900.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, maskinvävd, ca 274 x 182 cm.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1940-tal.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Tamburmajor, 1900-talets slut.
Klubbat pris
55 EUR
Utropspris
200 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
55 EUR
Utropspris
200 EUR