Klassiska F175

29 föremål
RYSK TALLRIK, porslin, Popov ca 1830-1850.
Klubbat pris
600 EUR
Utropspris
500 EUR
PÅSKÄGG, porslin, Ryssland, sent 1800-tal.
Klubbat pris
570 EUR
Utropspris
500 EUR
LITOGRAFI.
LITOGRAFI.
Klubbat pris
590 EUR
Utropspris
500 EUR
RYSKA VÄGGLAMPETTER, empire. Tidigt 1800-tal.
Klubbat pris
7 700 EUR
Utropspris
1 200 EUR
RYSK TALLRIK, porslin, Popov ca 1850-1870.
Klubbat pris
373 EUR
Utropspris
500 EUR
PÅSKÄGG, Ryssland, sent 1800-tal.
Klubbat pris
321 EUR
Utropspris
400 EUR