Art & Antiques Helsingfors F186

6 föremål
BÅLSKÅL OCH SLEV, rubinglas, Ryssland 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
1 150 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
VINGLAS, 1700-talets mitt, Sverige/Norge.
Klubbat pris
800 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
VINGLAS, 1700-tal, Nord-Europa.
Klubbat pris
420 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
VINKARAFF. Frankrike 1870-tal.
Klubbat pris
721 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
VINGLAS, gustavianskt 1700-talets slut.
Klubbat pris
320 EUR
Utropspris
300 - 500 EUR