Modern Masters Helsinki F191

413 föremål
ERNST METHER-BORGSTRÖM, KOMPOSITION.
Klubbat pris
1 950 EUR
Utropspris
500 EUR
ERNST METHER-BORGSTRÖM, GRÖN KOMPOSITION.
Klubbat pris
2 020 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
ALVAR AALTO, FÅTÖLJ, nr. 41, "Paimio".
Klubbat pris
17 010 EUR
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
ANTONI TÀPIES, "PETIT T".
ANTONI TÀPIES, "PETIT T".
Klubbat pris
2 300 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
DAVID HOCKNEY, litografi med färger, signerad och daterad -70.
Klubbat pris
10 801 EUR
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
ALPO JAAKOLA, KVINNOR.
ALPO JAAKOLA, KVINNOR.
Klubbat pris
2 100 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Klubbat pris
21 210 EUR
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
RUT BRYK, relief, stengods, signerad BRYK.
Klubbat pris
4 900 EUR
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
TAISTO AHTOLA, DOCKA.
TAISTO AHTOLA, DOCKA.
Klubbat pris
1 610 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
KAIN TAPPER, "BARNDOMSMINNE".
KAIN TAPPER, "BARNDOMSMINNE".
Klubbat pris
14 200 EUR
Utropspris
6 500 - 7 500 EUR
LENNART SEGERSTRÅLE, FLICKAN VID FÖNSTRET.
Klubbat pris
5 000 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR