Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2m 5s
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Peter Paul Rubens, after, Putto.
8m 5s
5 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ola Billgren, litografier, 2 st.
10m 5s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
12m 5s
Bord, 1900-talets mitt.
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK