Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
< 1m
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louise Fenger-Krog, "Gläntan".
2m 35s
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fällbord, England, 1800-talets början.
4m 35s
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stig Sjölund, "Reportage".
7m 35s
Stig Sjölund, "Reportage".
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
9m 35s
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rune Jansson, "Svarttagging".
11m 35s
Rune Jansson, "Svarttagging".
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Einar Jolin, På terrassen.
14m 35s
Einar Jolin, På terrassen.
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK