Madeleine Pyk – en samling F769

Lanvin, väska, vintage.
< 1m
Lanvin, väska, vintage.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lanvin, väska, vintage.
2m 3s
Lanvin, väska, vintage.
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
6m 3s
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Ziegler design, ca 361 x 274 cm.
8m 3s
10 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
AKAY, "Pleasure".
10m 3s
AKAY, "Pleasure".
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
12m 3s
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK