Madeleine Pyk – en samling F769

Bord med lampor. 1900-talets mitt.
1m
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal .
1m
Matbord, 1960-tal .
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Ziegler design s.k. Mamluk, ca 290 x 197 cm.
3m
7 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Andreas Kock, "Poledancing".
5m
Andreas Kock, "Poledancing".
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Le Corbusier (Charles-Édouard Jeanneret), "Totem".
7m
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
9m
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1 650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
William Gislander, "Svanar".
10m 59s
William Gislander, "Svanar".
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK