Kan inte nå servern
 
18 föremål
Tekök, silver, rokokostil, 1900-tal.
11m 50s
Tekök, silver, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
33 100 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
1 tim 37m
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
Aktuellt bud
20 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Theodor Olsen, Skål, silver, Norge.
2d
Theodor Olsen, Skål, silver, Norge.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Silver, 3 delar, Sverige.
4d 2 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.