46 föremål
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lars Hellsten, vas.
4d 5 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
4d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
6d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1d 9 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
7 tim 36m
1 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK