Kan inte nå servern
 
106 föremål
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
2d 23 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
4d 15 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1d 20 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1m 12s
Wilke Adolfsson, vas, graal.
Aktuellt bud
3 910 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
4d 16 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 21 tim
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
18 tim 8m
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.