Kan inte nå servern
 
75 föremål
Lars Hellsten, vas.
4d 3 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
2d 11 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
6d 6 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1d 7 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
5 tim 48m
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
4d 4 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.