Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
54 föremål
Soffbord, samtida.
5d 3 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
2d 2 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
5d
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.