Kan inte nå servern
 
49 föremål
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
14 tim 32m
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
4 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
2d 17 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
5d 15 tim
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.