Matta, Keshan, ca. 340 x 242 cm.
1m 30s
4 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Elin Källman, "Lola".
3m 30s
Elin Källman, "Lola".
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
5m 30s
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Manschettknappar, ett par, 14K guld.
7m 30s
6 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
9m 30s
Céline, väska, "Luggage".
6 805 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Puderstol, 1700-tal.
11m 30s
Puderstol, 1700-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK