Kan inte nå servern
 
30 föremål
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 2 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
3 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
2 220 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
6d 1 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d 2 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Pelarbord, 1900-talets mitt.
1d
Pelarbord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.