Kan inte nå servern
 
41 föremål
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
13 tim 27m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
13 tim 13m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
2d 9 tim
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 13 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
14 tim 3m
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 13 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
12 tim 35m
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
4d 11 tim
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.