Kan inte nå servern
 
43 föremål
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
3d 18 tim
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
5d 19 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
5d 19 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
4d 20 tim
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
Aktuellt bud
1 325 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
4d 22 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
6d 19 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
20 tim 12m
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Slettvoll, Norge.
5d 18 tim
Soffa, Slettvoll, Norge.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.