43 föremål
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
3d 17 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
5d 18 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
5d 17 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
4d 19 tim
1 325 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
3d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
4d 21 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
6d 18 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
18 tim 37m
Soffa, R.O.O.M.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Slettvoll, Norge.
5d 17 tim
Soffa, Slettvoll, Norge.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK