94 föremål
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 7 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
1d 7 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
8 tim 40m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
3d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
10 tim 40m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 7 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 8 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
10 tim 30m
Soffbord, ett par, Minotti.
3 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 7 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
10 tim 26m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK