Kan inte nå servern
 
29 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 21 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
21 tim 28m
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
21 tim 24m
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.