Kan inte nå servern
 
34 föremål
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
2d 3 tim
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Signe Persson-Melin, tekanna, unikat.
1 tim 23m
Signe Persson-Melin, tekanna, unikat.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 5 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
3d 5 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.