71 föremål
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 8 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
2d 9 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
8 tim 16m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
4d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
5 tim 17m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 8 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 9 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
2d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK