65 föremål
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 8 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
1d 8 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
9 tim 43m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
3d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 8 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 9 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK