80 föremål
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 6 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
3d 6 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d 6 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
5d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 6 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
6 tim 58m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
3d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK