70 föremål
Ulla Viotti, väggrelief.
16 tim 2m
Ulla Viotti, väggrelief.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
3d 17 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
1d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
15 tim 58m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
4d 14 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
15 tim 36m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
15 tim 30m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
3d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 18 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 18 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
1d 18 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
3d 18 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
2d 18 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 18 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK