75 föremål
Stol, allmoge.
2 tim 22m
Stol, allmoge.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
1d 4 tim
Ulla Viotti, väggrelief.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
4d 5 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
2d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
1d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
5d 2 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1d 3 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
5d 2 tim
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1d 3 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 6 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 6 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2d 6 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
4d 6 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
3d 6 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d 6 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
2 tim 8m
Burberry, väska, "Paddy bag".
6 005 SEK
Utropspris
8 000 SEK