Kan inte nå servern
 
45 föremål
Uno Vallman, utan titel.
5d 18 tim
Uno Vallman, utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
15 tim 18m
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
4d 18 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
1d 20 tim
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
15 tim 12m
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
Aktuellt bud
31 357 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
1d 20 tim
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
15 tim 10m
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
3d 20 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.