70 föremål
Ulla Viotti, väggrelief.
22 tim 47m
Ulla Viotti, väggrelief.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
4d
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
2d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
22 tim 43m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
4d 21 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
22 tim 21m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
22 tim 15m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2d 1 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
4d 1 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sebastian Herkner, bordslampa, "Oda", Pulpo, 2000-tal.
3d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Niels Gammelgaard, bokhylla "Moment/Enetri" för IKEA.
4d
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
3d
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d 1 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK