Kan inte nå servern
 
52 föremål
Uno Vallman, utan titel.
5d 3 tim
Uno Vallman, utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
18m 16s
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
4d 3 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
1d 5 tim
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
12m 16s
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
Aktuellt bud
33 333 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
1d 5 tim
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
10m 16s
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
3d 5 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bengt Rosenström, mobil.
5d 3 tim
Bengt Rosenström, mobil.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
8m 16s
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.