70 föremål
Piedestal omkring 1900.
7 tim 45m
Piedestal omkring 1900.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
7 tim 47m
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Väggskåp, allmoge.
8 tim 3m
Väggskåp, allmoge.
5 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
1d 8 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stol, allmoge.
1d 8 tim
Stol, allmoge.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d 9 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d 9 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
2d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
2d 9 tim
Ulla Viotti, väggrelief.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3d 12 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
3d 12 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
3d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 11 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
4d 12 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
5d 11 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 2000-tal.
5d 12 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
6d 8 tim
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK