Kan inte nå servern
 
47 föremål
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
15 tim 2m
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
15 tim 4m
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
2d 14 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
3d 13 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Uno Vallman, utan titel.
4d 12 tim
Uno Vallman, utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Rosenström, mobil.
4d 13 tim
Bengt Rosenström, mobil.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
6d 15 tim
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.