75 föremål
Bord sent 1900-tal.
1d
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
2d
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
21m 23s
Taklampa, 1900-talets mitt.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
37m 23s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jean-Marie Massaud soffa "Steeve" för Arper 2015.
4d
1 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Taklampa Louis XVI-stil 1900-talets andra hälft.
2d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
41m 23s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, allmoge.
7d
Stol, allmoge.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Niels Gammelgaard, bokhylla "Moment/Enetri" för IKEA.
2d
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
2d 20 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sebastian Herkner, bordslampa, "Oda", Pulpo, 2000-tal.
1d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 23 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
1d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Renato Zevi, gungstol, "Ellipse", 1960/70-tal.
6d
3 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
31m 22s
Soffbord, ett par, Minotti.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
6d
Alf Wallander, "Danslektion".
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bertil Vallien, unik skulptur, Kosta Boda.
7d
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
27m 22s
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK