48 föremål
Uno Vallman, utan titel.
7d 2 tim
Uno Vallman, utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
23 tim 6m
Bottega Veneta, plånbok.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
4 tim 33m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3d 4 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
5d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
6d 3 tim
1 350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Spegel, modern tillverkning.
23 tim 3m
Spegel, modern tillverkning.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
5 tim 5m
Tidningsställ, 1900-tal.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
1d 23 tim
Dunhill tändare.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
1d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
23 tim 17m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
3d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
1d 23 tim
30 123 SEK
Utropspris
80 000 SEK