Kan inte nå servern
 
71 föremål
Bord sent 1900-tal.
23 tim 50m
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
2d
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 23 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
2d 20 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jean-Marie Massaud soffa "Steeve" för Arper 2015.
4d
Jean-Marie Massaud soffa "Steeve" för Arper 2015.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Stol, allmoge.
7d
Stol, allmoge.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
8m 28s
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
12m 28s
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Renato Zevi, gungstol, "Ellipse", 1960/70-tal.
6d
Renato Zevi, gungstol, "Ellipse", 1960/70-tal.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
6d
Alf Wallander, "Danslektion".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
1d
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
23 tim 38m
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2m 28s
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertil Vallien, unik skulptur, Kosta Boda.
7d
Bertil Vallien, unik skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.