Kan inte nå servern
 
49 föremål
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
1d 18 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bengt Rosenström, mobil.
3d 16 tim
Bengt Rosenström, mobil.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
5d 18 tim
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
5d 18 tim
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
4d 12 tim
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
2d 16 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Uno Vallman, utan titel.
3d 16 tim
Uno Vallman, utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.