75 föremål
Alf Wallander, "Danslektion".
6d 3 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
1d 2 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
2d 3 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 2 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d 2 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
3 tim 7m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2 tim 57m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
3 tim 11m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
3 tim 1m
Soffbord, ett par, Minotti.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stol, allmoge.
7d 3 tim
Stol, allmoge.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2 tim 51m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
2d 23 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK