94 föremål
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
6d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
5d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
4d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
3d 18 tim
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
1d 21 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
21 tim 9m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
20 tim 1m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK