42 föremål
Soffa, 1900-talets andra hälft.
2d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
1d 9 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
5d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK