72 föremål
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 23 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
41m 3s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 3 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
3d
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1d 3 tim
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
2d
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
5m 3s
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Vitrinskåp, samtida.
1d
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK