76 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 11 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
14 tim 15m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
1d 11 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
11 tim 59m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 12 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
12 tim 29m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
14 tim 39m
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
14 tim 29m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK