69 föremål
Soffa, Howardmodell, Englesson, 2000-tal.
3d
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1d 2 tim
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
23 tim 36m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 1 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 23 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
6d
Barskåp, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 22 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
3d
320 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
1d 23 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK