76 föremål
Skåp  1900-talets mitt.
21 tim 2m
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
18 tim 52m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
18 tim 22m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 18 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
1d 18 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
20 tim 38m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 17 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK