Madeleine Pyk – en samling F769

Matta, Ziegler design, ca 360 x 270 cm.
3m 1s
5 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
5m 1s
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Qingdynastin, Kina, 1700-tal.
7m 1s
3 001 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, Hamadan, ca 492 x 110 cm.
11m 1s
4 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK