Hylla, 1900-tal.
< 1m
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
< 1m
Mulberry, väska, "Alexa".
5 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
1m 42s
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
3m 42s
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Lind, landskap.
7m 42s
Axel Lind, landskap.
4 401 SEK
Utropspris
5 000 SEK