Kan inte nå servern
 
126 föremål
Vas Ostasien 1900-tal brons.
6d
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
2d 1 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
5d
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
5d 22 tim
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
6d 1 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.