Kan inte nå servern
 
128 föremål
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
1d 19 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
5d 16 tim
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
5d 18 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 17 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.