Kan inte nå servern
 
105 föremål
Annika Masolle, Utan titel.
5d 3 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
5 tim 20m
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
1 tim 46m
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
26m 27s
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
2 tim 50m
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Royal Copenhagen, Kaffeservis 30 delar, Musselmalet.
6d
Royal Copenhagen, Kaffeservis 30 delar, Musselmalet.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
6d 2 tim
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1d 5 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
1d
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brita Heilimo, Med motiv av djur.
12m 26s
Brita Heilimo, Med motiv av djur.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
6d
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.