Kan inte nå servern
 
104 föremål
Lars Brander, Utan titel.
2d 20 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, figuriner 3 st Fåglar.
3d
Gunnar Hansson, figuriner 3 st Fåglar.
Aktuellt bud
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arabia, muminmuggar, 7 st, Finland.
35m 19s
Arabia, muminmuggar, 7 st, Finland.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
1d 2 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
4d 21 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
1d
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
15m 19s
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.