173 föremål
Cremekoppar med fat, 12 st, 1900-tal.
7d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
23 tim 4m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
2d
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK