Kan inte nå servern
 
223 föremål
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
1d 4 tim
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1 tim 22m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, 18/19-tal.
2 tim 18m
Skåp, Kina, 18/19-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
5 tim 50m
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.