Bordsdekoration, 1900-talets andra hälft.
< 1m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
4m 39s
Soffbord, 1970-tal.
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
6m 39s
5 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
10m 39s
14 780 SEK
Utropspris
11 000 SEK