Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1m
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Leif Engström, Utan titel.
2m
Leif Engström, Utan titel.
23 009 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Keshan, ca 283 x 195 cm.
3m
4 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
7m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Heris, ca 345 x 238 cm.
9m
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Keshan, ca 292 x 195 cm.
11m
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK