Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
< 1m
42 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
2m 27s
4 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Exakt, fickur, 49 mm.
2m 27s
Exakt, fickur, 49 mm.
9 020 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
4m 27s
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK