Möbler

148 föremål
Bockbord, 1900-tal.
2d 19 tim
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
7d 21 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 20 tim
Byrå, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 18 tim
Byrå, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
1d 21 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
1d 20 tim
Byrå, 1930/40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
2d 20 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
2d 19 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
2d 18 tim
13 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
18 tim 43m
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 17 tim
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
1d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
2d 19 tim
Matbord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
4d 17 tim
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
1d 20 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
2d 17 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
4d 18 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Pall, 1900-tal.
6d 18 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
1d 18 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2d 18 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK