Möbler

153 föremål
Byrå, 1800-tal.
17 tim 51m
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
18 tim 1m
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
18 tim 9m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
19 tim 5m
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
19 tim 31m
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
19 tim 45m
Matbord, 1960-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
20 tim 25m
Sideboard, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
1d 19 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 19 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
1d 20 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
1d 23 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, samtida.
1d 23 tim
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
2d 15 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
2d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
3d 15 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
4d 18 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
4d 19 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
4d 20 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
4d 20 tim
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 18 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
5d 19 tim
Sängbord, ett par, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp,
5d 19 tim
Skåp,
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK