Möbler

146 föremål
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 10 tim
8 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
3d 8 tim
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
5d 8 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
3d 9 tim
Matbord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
4d 7 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
5d 7 tim
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
1d 8 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
IKEA, Sideboard, "Ladoga", 1960-tal.
3d 6 tim
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 8 tim
Byrå, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
3 tim 1m
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d 7 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
1d 8 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
2d 7 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp,
2d 7 tim
Skåp,
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
3d 10 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3d 8 tim
Soffa, R.O.O.M.
400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
3d 6 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 10 tim
Byrå, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
2d 7 tim
Sängbord, ett par, samtida.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
3d 8 tim
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
2d 9 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
4d 7 tim
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
3d 9 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 9 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
6d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
1d 7 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK