Möbler

148 föremål
Slagbord, 1800-tal.
2 tim 45m
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2 tim 53m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3 tim 17m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Puderstol, 1700-tal.
3 tim 23m
Puderstol, 1700-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
3 tim 29m
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
3 tim 37m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3 tim 45m
Soffa, R.O.O.M.
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
4 tim 57m
Eldskärm, omkring 1900.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
5 tim 9m
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5 tim 23m
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
6 tim 1m
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
6 tim 13m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6 tim 15m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
6 tim 17m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
1d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 4 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-tal.
1d 4 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 4 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 6 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
2d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
2d 2 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 3 tim
Sideboard, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
2d 3 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
2d 3 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 3 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 4 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 1 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
3d 1 tim
Bord, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
3d 1 tim
3 008 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
3d 1 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
3d 1 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
3d 2 tim
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3d 2 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d 3 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
4d 2 tim
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
4d 3 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
4d 6 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, samtida.
4d 6 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK