Kan inte nå servern
 
146 föremål
Soffa, 1900-talets andra hälft.
4d 22 tim
Soffa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
5d 19 tim
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
7d
Spegel, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
7d 1 tim
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.