Möbler

132 föremål
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
5d 3 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
2d 8 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
8 tim 22m
Soffa, R.O.O.M.
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
3d 6 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
3d 6 tim
3 008 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
6d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
4d 11 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
7 tim 54m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
3d 7 tim
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
4d 7 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 8 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
3d 6 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
10 tim 38m
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
2d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 8 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d 7 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 8 tim
Sideboard, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
5d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3d 7 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
7 tim 30m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 5 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 8 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
10 tim
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
4d 8 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
10 tim 54m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 10 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 9 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK