Möbler

153 föremål
Bruno Mathsson, fåtölj, "Jetson", Dux.
2d
7 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
1d 22 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
2d 18 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
2d 1 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
21 tim 39m
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
4d 22 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
22 tim 5m
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 22 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
22 tim 59m
Sideboard, 1960-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 21 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
20 tim 43m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
3d 17 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 23 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
6d 21 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
22 tim 19m
Matbord, 1960-tal.
2 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
1d 22 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
4d 23 tim
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
4d 22 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
20 tim 25m
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
7d 22 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp,
5d 22 tim
Skåp,
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
6d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
5d 22 tim
Sängbord, ett par, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
2d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
4d 21 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
20 tim 35m
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
6d 1 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 22 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, samtida.
2d 1 tim
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
6d 23 tim
Soffbord, 1970-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
6d
Byrå, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
6d
Matbord, England, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
7d 21 tim
Skänk, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
6d 23 tim
Matbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d 22 tim
Soffa, R.O.O.M.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK