Möbler

98 föremål
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
3d 21 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
21 tim 33m
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
1d 19 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
1d 19 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
6d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
4d 21 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 21 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
3d 23 tim
Byrå, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
4d
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
3d 22 tim
Skänk, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
3d 22 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
3d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hans Olsen, karmstolar ett par, CS Möbler.
5d
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
7d 22 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
4d 20 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
19 tim 35m
Barskåp, "Streck", Homeline.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
3d 20 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
4d 21 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
4d 21 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
4d 21 tim
Sekretär, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
4d 23 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
3d 20 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Nirvan Richter, fåtölj, "Länstol", Norrgavel.
5d
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK